Gjert Høie Sjursen (bilde fra vårt eget Ungdomsstevne i mai) snek seg under 11-blank for første gang, 10,99 lyder den nye persen på. 

Blandt ungdommene var det Sindre Strønstad-Løseth som oppnådde den høyeste poengsummen, 400 m på 49,79 ga hele 1068 Tyrvingpoeng. Storebror Thomas slo til med 22,17 på 200 m (1028 poeng).

Ytterligere 4 utøvere passerte 1000-poeng grensen, Sondre Haukanes, Oskar Gjertsen Trumpy og søstrene Lilly Margaret og Mia Helene Gulbrandsen.

135 enkeltstarter ga hele 52 perser under helgens stevne.  

Alle Gneistresultater

Navn Øvelse Klasse Resultat Vind Plassering   Tyrving
Adrian Risøy Glomnes Lengde G-12 3,96 0,8 5 PB 802
Adrian Risøy Glomnes 600m G-12     9    
Aksel Lerstad Ødegaard 60m G-10 10,14 1,3      
Aksel Lerstad Ødegaard Høyde G-10 0,95        
Aksel Lerstad Ødegaard Kule(2) G-10 6,32        
Aksel Lerstad Ødegaard Lengde G-10 3,30 1,8      
Ane Lerstad Ødegaard 100m J-13 14,60 0,8 5 PB 808
Ane Lerstad Ødegaard 200m J-13 30,37 0,3 6 PB 791
Ane Lerstad Ødegaard 60m J-13 9,22 2,0 9   778
Ane Lerstad Ødegaard Lengde J-13 4,20 1,0 5 PB 832
Aziz Bulut Göktürk 60m G-8 10,91 0,7      
Aziz Bulut Göktürk Lengde G-8 2,98 1,5      
Aziz Bulut Göktürk Liten ball G-8 13,17        
Carl Christoffer Bjørnenak Phillip Lengde G-8 2,13 1,3      
Carl Christoffer Bjørnenak Phillip Liten ball G-8 10,42        
Daniel Andre Hulog Skogen 60m G-10 10,35 -0,8      
Daniel Andre Hulog Skogen Liten ball G-10 24,30        
Daniel Wasbø 1500m G-14 4.53,35   6 PB 822
Daniel Wasbø 200m G-14 30,03 0,4 9   555
Daniel Wasbø 800m G-14 2.22,00   4 PB 766
Didrik Stuhaug Hatlelid 1500m G-15 4.41,68   2   848
Didrik Stuhaug Hatlelid 400m G-15 58,02   3 PB 851
Didrik Stuhaug Hatlelid 800m G-15 2.11,14   2 PB 871
Elise Wolff-Hansen 100m J-14 14,11 1,6 7 PB 838
Elise Wolff-Hansen 200m J-14 29,34 0,3 7 PB 825
Elise Wolff-Hansen 60m J-14 8,92 0,7 11   819
Elise Wolff-Hansen Lengde J-14 4,08 2,3 13   754
Elise Wolff-Hansen Tresteg J-14 9,53 1,6 4   873
Emil Storli-Rabenorolahy Lengde G-8 2,40 2,2      
Emil Storli-Rabenorolahy Liten ball G-8 7,61        
Filip Holdhus 100m MS 11,55 1,1 15   966
Filip Holdhus 200m MS 23,38 1,2 15   937
Filip Holdhus 400m MS 51,36   2   985
Gjert Høie Sjursen 100m MS 10,99 0,0 7 PB  
Gjert Høie Sjursen 110mh MS 14,73 -0,2 1 PB  
Gjert Høie Sjursen Lengde MS 7,03 1,3 1    
Ilunga Josue Kongolo Kule(7,26) MS 11,41   2 PB  
Jenny Berge Budal 40m J-10 7,26 0,2      
Jenny Berge Budal 60m J-10 10,47 0,9      
Jenny Berge Budal Høyde J-10 1,00        
Jenny Berge Budal Kule(2) J-10 5,46        
Jenny Berge Budal Lengde J-10 3,16 2,1      
Jenny Berge Budal Liten ball J-10 19,39        
Johanne Gaupseth Allers 60m J-9 11,66 3,4      
Johanne Gaupseth Allers Lengde J-9 2,79 2,5      
Jonas Haagensen Lien 60m G-12 9,70 1,3 11 PB 649
Jonas Haagensen Lien Diskos(0,75) G-12 14,91   2 PB 305
Jonas Haagensen Lien Høyde G-12 1,10   4 PB 720
Jonas Haagensen Lien Kule(3) G-12 6,70   3 PB 583
Jonas Haagensen Lien Lengde G-12 3,44 1,8 11 PB 698
Kirill Eikanger 200m G-14 26,43 -1,7 5 PB 861
Kirill Eikanger 60m G-14 8,10 2,2 5   905
Kirill Eikanger Høyde G-14 1,47   2 PB 825
Kristine Dyb Endresen 600m J-11 2.10,7   5 PB 503
Kristine Dyb Endresen 60m J-11 10,93 -0,3 19   438
Kristine Dyb Endresen Lengde J-11 2,73 1,4 18   659
Kristine Dyb Endresen Liten ball J-11 22,44   2   349
Lilli Margaret Gulbrandsen 100m J-17 13,15 -0,2 2   912
Lilli Margaret Gulbrandsen 100mh J-17 14,96 2,0 2 PB 1004
Lilli Margaret Gulbrandsen 100m-superfinale KS 13,19 0,8 5   905
Linnea Isabel Lisø Løvlie 40m J-11 7,63 0,6 10 PB 569
Linnea Isabel Lisø Løvlie 60m J-11 10,87 0,1 18 PB 454
Linnea Isabel Lisø Løvlie Kule(2) J-11 4,22   5 PB 556
Linnea Isabel Lisø Løvlie Lengde J-11 2,80 1,5 14 PB 674
Linnea Isabel Lisø Løvlie Liten ball J-11 15,17   4 PB  
Linnea Mangerøy Bilstad 60m J-8 12,92 2,4      
Linnea Mangerøy Bilstad Lengde J-8 2,06 2,0      
Linnea Mangerøy Bilstad Liten ball J-8 13,78        
Liza Sofia Aune 200m J-15 27,48 -1,1 2 PB 923
Liza Sofia Aune 60m J-15 8,46 2,5 2   916
Liza Sofia Aune Tresteg J-15 10,48 -0,5 1   908
Maria Jagoda Rejczak 60m J-11 12,53 -0,3 20    
Maria Jagoda Rejczak 60mh J-11 14,19 0,2 6 PB 378
Maria Viktoria Aune 60m J-10 11,11 0,3      
Maria Viktoria Aune Høyde J-10 1,00        
Maria Viktoria Aune Kule(2) J-10 4,19        
Maria Viktoria Aune Lengde J-10 3,00 0,4      
Maria Viktoria Aune Liten ball J-10 11,38        
Maria Viktoria Aune Tresteg J-10 6,52 1,1      
Marie Jacobsen Spångberg 60m J-8 14,05 0,7      
Marie Jacobsen Spångberg Lengde J-8 2,17 3,1      
Marie Jacobsen Spångberg Liten ball J-8 9,46        
Marielle Storli-Rabenorolahy 60m J-9 10,82 1,6      
Marielle Storli-Rabenorolahy Lengde J-9 3,13 0,9      
Marielle Storli-Rabenorolahy Liten ball J-9 21,40        
Marte Gaupseth Allers 40m J-12 7,07 0,3 5 PB  
Marte Gaupseth Allers 60m J-12 9,73 1,8 7   681
Marte Gaupseth Allers Høyde J-12 1,24   3   850
Marte Gaupseth Allers Lengde J-12 3,53 1,3 6   754
Marte Gaupseth Allers Liten ball J-12 29,30   3 PB 372
Martin Mjelde 1500m G-14 4.36,33   4 PB 941
Martin Mjelde 800m G-14 2.14,94   2 PB 893
Maxim Jagnesak 40m G-10 7,60 0,2      
Maxim Jagnesak 60m G-10 10,63 1,3      
Maxim Jagnesak 60mh G-10 14,21 0,3      
Maxim Jagnesak Kule(2) G-10 6,12        
Maxim Jagnesak Lengde G-10 2,69 0,2      
Maxim Jagnesak Liten ball G-10 22,56        
Mia Helene Gulbrandsen 200m J-14 29,11 0,3 4 PB 843
Mia Helene Gulbrandsen 60m J-14 8,72 2,0 7 PB 873
Mia Helene Gulbrandsen 60mh J-14 10,39 0,7 1   868
Mia Helene Gulbrandsen Høyde J-14 1,48   1   925
Mia Helene Gulbrandsen Kule(3) J-14 11,03   1 PB 1006
Mia Helene Gulbrandsen Lengde J-14 4,79 0,7 1 PB 903
Nicolai Holdhus 100m G-16 12,17 -0,1 4   920
Nicolai Holdhus 200m G-16 23,90 -0,4 4 PB 966
Nicolai Holdhus 400m G-16 53,30   2 PB 968
Ole Martin Moritsgård Flatjord 100m MS 11,39 0,0 14    
Ole Martin Moritsgård Flatjord 200m MS 22,65 1,2 7 PB  
Oscar Alm Harestad 400mh MS 1.25,34   2    
Oskar Gjertsen Trumpy 100m G-13 13,24 0,5 1 PB 925
Oskar Gjertsen Trumpy 200m G-13 25,85 -1,7 1 PB 1012
Oskar Gjertsen Trumpy 60m G-13 8,16 2,3 1   956
Oskar Gjertsen Trumpy Høyde G-13 1,47   1   902
Oskar Gjertsen Trumpy Lengde G-13 4,99 -0,9 1 PB 928
Selina Strømmen Arafa 60m J-11 10,74 1,5 14 PB 489
Silje Dyb Endresen 60m J-10 11,61 1,6      
Silje Dyb Endresen Lengde J-10 2,75 4,7      
Silje Dyb Endresen Liten ball J-10 14,70        
Sindre Strønstad-Løseth 200m MS 22,78 1,2 12   1018
Sindre Strønstad-Løseth 400m MS 49,79   1 PB 1068
Solveig Midtun 600m J-12 2.05,4   2 PB 510
Solveig Midtun Lengde J-12 3,49 0,4 7 PB 745
Sondre Haukanes 600m G-14 1.30,07   2 PB 1024
Sondre Haukanes 60m G-14 8,34 2,2 7   840
Sophia Mangerøy Kramer 60m J-9 11,95 3,4      
Sophia Mangerøy Kramer Lengde J-9 2,44 5,4      
Sophia Mangerøy Kramer Liten ball J-9 19,36        
Thomas Strønstad-Løseth 200m MS 22,17 1,8 5   1028
Thorben Bücker 60m G-18/19 8,10 3,7 3   770
Tord Andresen 3000m G-16 9.34,53   2 PB 939
Trygve Havro 400m MS 58,87   5    
Trygve Havro 800m MS 2.29,21   5 PB  
Vemund Olai Lie 60mh G-11 14,33 0,4 8 PB 234
Vemund Olai Lie Høyde G-11 1,00   7 PB 734