Henvendelser:

Generelt til håndballgruppen

Sportslig Utvalg

Vår styreleder Espen Ingebrigtsen

Du finner også mer informasjon på vår sidemeny: 


STYRET I HÅNDBALLGRUPPEN 2020/202
1

Funksjon Navn Ansvar Telefon

E-post

Leder Espen Ingebrigtsen   930 44 022

espen.ingebrigtsen@siemens.com

Medlem Morten Hamre Sponsor 920 10 684

mhamre2@msn.com

Medlem Iván Brox Sosiale media 969 06 301

ivan.brox@gmail.com

Medlem Harald Grimelund Økonomi 924 04 769

haralgri@online.no

Medlem Preben Heggstad Lotteri / Kioskdrift 469 42 010

preben.heggstad@gmail.com

Medlem Rebecca Madsgaard Materialforvalter 934 48 497

rpjeger@hotmail.com


 

ANDRE FUNKSJONER

NB! ALL omberamming av håndballkamper skal gå via gneist@rvn.handball.no

Dommerkontakt Olav Skjervheim 977 04 724 olav.skjervheim@gmail.com
Seriepåmelding mini Iván Brox 969 06 301 ivan.brox@gmail.com
Seriepåmelding full bane Sportslig utvalg   su.gneisthandball@gmail.com
Oppstart av nye lag og treningsgrupper Lisbeth Sandtorv 995 68 658 li-sandt@online.no

SPORTSLIG UTVALG

Sportssjef Jentehåndball Elise Huseklepp Børve 907 80 424 ehuseklepp@hotmail.com
Sportssjef Guttehåndball Lisbeth Sandtorv 995 68 658 lisbeth.sandtorv@gmail.com
Dommerkontakt Olav Skjervheim 977 04 724 olav.skjervheim@gmail.com
Utdanningsansvarlig Lisbeth Sandtorv 995 68 658 li-sandt@online.no

BARNEUTVALGET (5-11 ÅR)

Leder

Iván Brox

969 06 301

ivan.brox@gmail.com

Medlem

Eirik Strømsø    

Medlem

Shagun Bhatia