Adresse
IL Gneist
Lønningsflaten 36
Postboks 56 Blomsterdalen
5868 Blomsterdalen

Kontortider
Mandag 12.00-21.00
Tirsdag - fredag 09.00 - 16.00

Telefon: 55 22 70 60

E-post: ilgneist@gneist.no

E-post til gruppene:
fotball@gneist.no 
friidrett@gneist.no 
handball@gneist.no 
klatre@gneist.no 
orientering@gneist.no 
turn@gneist.no 
volleyball@gneist.no
vigaar@gneist.no 

Administrasjonen

Marit Helle Østervold
Daglig leder
marit@gneist.no /
ilgneist@gneist.no 

Margrethe Persson Fosen
Klubbkoordinator 
klubbkoordinator@gneist.no 

Anita Samland Lange
Økonomileder
regnskap@gneist.no 

Ingolf Stenevik
Sportslig leder fotball
sport.fotball@gneist.no 

Tina Høvik Knudsen 
Fotballkoordinator
fotballkoordinator@gneist.no 

Jo Andre Aam Hanssen
Akademiansvarlig

Maren Sandvær
Turnkoordinator
turnkoordinator@gneist.no 

Miriam Danielsen
Turnkoordinator
gneist.turn@gneist.no 

Tom Roger Johansen
Friidrettskoordinator
friidrettskoordinator@gneist.no 

Maike Verhofstad
Medlemsansvarlig friidrett
prosjekt.friidrett@gneist.no 

Hvordan komme til Klubbhuset / Liland 1 / Liland 2?
I rundkjøringen ved Blomsterdalen Senter holder du til høyre, deretter fortsetter du rett frem til neste rundkjøring. Kjør til høyre, og så til høyre igjen mot COOP-bygget/Welltec. Følg veien til du ser kunstgressbanene på høyre side.