Meny

Aktiviteter

07.08.2017
Håndballskole AUGUST 2017

08:00 - 16:00

Sandslihallen 2

07.08.2017
HåndballCamp AUGUST 2017

08:00 - 16:00

Sandslihallen 1

07.08.2017
Fotballskole 07-11 august

09:00 - 14:00

Liland

18.08.2017
Gneist Fotballakademi

14:45 - 16:15

Liland

09.10.2017
Fotballskole Høstferien 09-13 oktober

09:00 - 14:00

Sandsli

Andre Seliussen ble den 21. utøveren til årets junior-NM

Junior-NM 5. -7. august på Brandbu.

Gneist sin tropp til årets junior-NM teller 21 utøvere og 7 trenere. Tilsammen er Gneist påmeldt 48 enkeltstarter + et stafettlag.

2016-08-03
Tom Roger

Med tiden 16.04,28 på 5000m kvalifiserte Andre Seliussen seg til årets junior-NM på "overtid" under stevnekarusellen på Fana Stadion tirsdag kveld. Nå reiser den glade Gneistgjengen med privatbiler til Brandbu der vi håper hele troppen vill være samlet torsdag kveld. Fredag formiddag starter konkurransene.

Deltagerliste Gneist

Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn
Menn u20 1500 meter 05.08.2016 Albrigtsen Vegard
Menn u20 800 meter 06.08.2016 Albrigtsen Vegard
Menn u20 100 meter 05.08.2016 Bakketun Andreas Haara
Menn u20 200 meter 06.08.2016 Bakketun Andreas Haara
Kvinner u23 Lengde 05.08.2016 Benserud Monika
Kvinner u23 Tresteg 06.08.2016 Benserud Monika
Menn u23 1500 meter 05.08.2016 Bjørndal Anders
Menn u23 800 meter 06.08.2016 Bjørndal Anders
Menn u20 1500 meter 05.08.2016 Gravdal Henrik Irgens
Menn u20 800 meter 06.08.2016 Gravdal Henrik Irgens
Menn u20 1500 meter 05.08.2016 Haukøy Hans-Magnus
Menn u20 800 meter 06.08.2016 Haukøy Hans-Magnus
Menn u20 5000 meter 07.08.2016 Haukøy Hans-Magnus
Menn u23 5000 meter 07.08.2016 Iden Andreas
Menn u20 100 meter 05.08.2016 Jamt Ånonli Jakob
Menn u20 Lengde 05.08.2016 Jamt Ånonli Jakob
Menn u20 200 meter 06.08.2016 Jamt Ånonli Jakob
Kvinner u20 1500 meter 05.08.2016 Johansen Ingrid Næss
Kvinner u20 3000 meter 07.08.2016 Johansen Ingrid Næss
Menn u20 1000meter stafett 07.08.2016 Lag Gneist IL
Menn u20 Stav 06.08.2016 Leikvoll Eirik
Menn u20 100 meter 05.08.2016 Lillefosse Pål Haugen
Menn u20 Lengde 05.08.2016 Lillefosse Pål Haugen
Menn u20 Stav 06.08.2016 Lillefosse Pål Haugen
Menn u20 1000 meter stafett 07.08.2016 Lillefosse Pål Haugen
Menn u23 3000 meter hinder 05.08.2016 Norheim Stian
Menn u23 5000 meter 07.08.2016 Norheim Stian
Kvinner u20 100 meter 05.08.2016 Olsen Malin Marie Rosvoll
Kvinner u20 Lengde 05.08.2016 Olsen Malin Marie Rosvoll
Kvinner u20 200 meter 06.08.2016 Olsen Malin Marie Rosvoll
Menn u20 400 meter hekk 06.08.2016 Rinde Sondre
Menn u20 Tresteg 06.08.2016 Rinde Sondre
Menn u20 110 meter hekk 07.08.2016 Rinde Sondre
Menn u20 1500 meter 05.08.2016 Seliussen André
Menn u20 5000 meter 07.08.2016 Seliussen André
Menn u20 100 meter 05.08.2016 Sjursen Gjert Høie
Menn u20 Lengde 05.08.2016 Sjursen Gjert Høie
Menn u23 100 meter 05.08.2016 Sjursen Amund
Menn u23 Lengde 05.08.2016 Sjursen Amund
Menn u23 200 meter 06.08.2016 Sjursen Amund
Menn u20 110 meter hekk 07.08.2016 Sjursen Gjert Høie
Kvinner u20 100 meter 05.08.2016 Sortland Ingrid
Kvinner u20 200 meter 06.08.2016 Sortland Ingrid
Menn u23 1500 meter 05.08.2016 Sørtveit Erlend Gjerdevik
Menn u23 5000 meter 07.08.2016 Sørtveit Erlend Gjerdevik
Kvinner u20 1500 meter 05.08.2016 Verhofstad Maike
Kvinner u20 800 meter 06.08.2016 Verhofstad Maike
Menn u20 1500 meter 05.08.2016 Åstveit Jens Larsen
Menn u20 5000 meter 07.08.2016 Åstveit Jens Larsen