Hovedstyret, Arbeidsutvalget (AU), Administrasjonen.

Klikk her for en full oversikt for hver gruppe og administrasjonen for 2016-17.

STYRET/AU

ohope.png

 Ole Hope
 Leder

 E-post:
 ole@stamsneset.com

 Telefon: 47 98 01 00

tgjelsvik2.png

 Torbjørn Gjelsvik
 
Nestleder

 E-post:
 torbjorn.gjelsvik@gmail.com

 Telefon: 90 12 62 25

 

frankbjoerndal.png

 Frank Bjørndal
 
Medlem AU

 E-post:
 frank.bjorndal@spv.no

 Telefon: 95 26 59 94

bknielsen.png

 Birthe K. Nielsen
 Medlem AU

 E-post:
 birthekn@hotmail.com

 Telefon: 48 09 36 33

 

btsolberg2.png

 

 Bjørn T. Solberg 
 
Medlem AU

 E-post:
 bjorn.trehjorningen.solberg@gmail.com

 Telefon: 95 72 96 01

 
   

gskar.png

 

 Gøril Skar
 
Varamedlem

 E-post:
 goril@milepel.no

 Telefon: 90 85 63 45

hfredriksen.png

 Henning Fredriksen
 Varamedlem

 E-post:
 hf@argentum.no

 Telefon: 47 48 94 43

 
 

 

 

 

 

ahansen.png

 Atle Hansen
 Leder Fotball

 E-post:
 aha@bkkfiber.no

 Telefon: 40 02 05 99

rwergeland.png

 Rolf Wergeland
 Nestleder Fotball

 E-post:
 rolf.wergeland@inventura.no

 Telefon: 48 04 86 59

 

mariellarntzen.png

 Mariell Arntzen
 
Leder Orientering

 E-post:
 mariellarntzen@gmail.com

 Telefon: 91 10 56 39

shansen.png

 Stina Hansen
 
Leder Turn

 E-post:
 stinahan@gmail.com

 Telefon: 48 20 99 20

 

ksellingsen2.png

 Kjetil Sjuve Ellingsen
 
Leder Klatring

 E-post:
 kj.sjuve@frisurf.no

 Telefon: 46 95 12 22

olavskjervheim.png

 Olav Skjervheim
 
Leder Håndball

 E-post:
 olav.skjervheim@gmail.com

 Telefon: 97 70 47 24

 

bjartehellevang.png

 Bjarte Hellevang
 
Leder Volleyball

 E-post:
 bjarte.hellevang@gmail.com

 Telefon: 46 64 55 01

pblucher.png

 Peter Kristoffer Blücher
 
Leder Friidrett

 E-post:
 blucher@online.no

 Telefon: 41 69 20 79

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRASJONEN

marit2.png

 Marit Helle Østervold
 Daglig Leder

 E-post:
 klubbhuset@gneist.no /
 marit@gneist.no
 Telefon: 95 24 64 40

eli.png

 Eli Gjertsen
 Kontingentansvarlig/
 Aktivitetskoordinator

 E-post:
 aktivitet@gneist.no
 Telefon: 92 29 14 67

 

nils.png

 Nils Knashaug
 
Fotballkoordinator

 E-post:
 fotballkoordinator@gneist.no

 Telefon: 45 27 36 89

fotballkoordinator_IS.png

 Ingolf Stenevik
 
Sportslig Leder Fotball

 E-post:
 sport.fotball@gneist.no

 Telefon: 48 28 72 86

 

lise.png

 Lise Romstad
 
Regnskapsmedarbeider

 E-post:
 regnskap@gneist.no

 Telefon: 55 22 70 60

markus.png

 Markus Gilmore
 
Turnkoordinator

 E-post:
 turnkoordinator@gneist.no

 Telefon: 93 26 16 09

 

tomroger.png

 Tom Roger Johansen
 
Friidrettskoordinator

 E-post:
 friidrettskoordinator@gneist.no

 Telefon: 97 64 56 04

knut2.png

 Knut Berge
 
Webmaster

 E-post:
 webmaster@gneist.no

 Telefon: 91 71 53 74